Przewozy autokarowe Radom – Wojtek Autokary

Najlepsze przewozy w atrakcyjnej cenie

Do dyspozycji pasażerów oddajemy nowoczesne i eleganckie autokary oraz busy marki Mercedes. Nasze usługi realizowane są na najwyższym poziomie, ponieważ dbając o szczegóły, dokładamy wszelkich starań, by każdy etap podróży był dla Państwa w pełni satysfakcjonujący. W utrzymaniu wysokiego poziomu usług pomagają nam współpracownicy i kierowcy, którzy zapewniają naszym klientom bezpieczeństwo i miłą atmosferę. Niezależnie od długości trasy nasza flota sprosta oczekiwaniom wymagających klientów. Realizujemy przewozy autokarowe z Radomia, jak i wielu innych polskich miast.

Inwestujemy w samochody, autokary i busy marki Mercedes, które są nowoczesne i eleganckie, dzięki czemu podróż będzie upływała szybko i w komfortowych warunkach. Wygodne wnętrze o podwyższonym standardzie, to najlepszy sposób na każdą podróż, niezależnie od długości trasy. Dzięki kierowcom, którzy pracują dla nas już od wielu lat możemy zagwarantować, że każda trasa będzie mile wspominana. Wieloletnie doświadczenie zawodowe pozwoliło nam na poznanie tras na terenie Polski i Europy, gdzie od lat świadczymy profesjonalne usługi przewozów autokarem.

Przewozy autokarem – Radom

Luksusowe autokary i busy pozostające na wyposażeniu naszej firmy zapewniają wysoką jakość każdej podróży. Wszystkie autokary są wyposażone w niezbędne udogodnienia. To pojazdy przestronne, klimatyzowane, wyposażone w rozkładane fotele oraz niezbędne do utrzymania bezpieczeństwa pasy. Dbamy o to, by komfort Państwa podróży był zawsze na wysokim poziomie. Latem nasi pasażerowie mogą liczyć na klimatyzowane autokary, a zimą na temperaturę, która zapewni miłą i ciepłą podróż. Zachęcamy do zapoznania się z cenami naszych przewozów autokarowych. Nasz zespół pozostaje do dyspozycji i chętnie odpowie na wszystkie pytania.

Inwestycja w jak najlepszej jakości flotę daje nam możliwość pokazania, że podróż autokarem może być przyjemna i komfortowa. Autokary są wyposażone w toaletę, lodówkę, barek, system audio, video, DVD z mikrofonem, które pozwalają na urozmaicenie podróży. Realizujemy oferty przewozów autokarowych w Radomiu dla mniejszych i większych grup.

Przewozy autokarowe Radom – ceny

Kierowcy, którzy z nami współpracują wyróżniają się umiejętnościami, które pozwalają na bezpieczną i komfortową podróż. Znają trasy, język angielski oraz cechują się wysoką kulturą osobistą. Nasze autokary są poddawane regularnym kontrolom przed każdym wyjazdem. Z przewozów autokarowych z Radomia korzystają wycieczki szkolne, firmy, grupy zorganizowane, czy też seniorzy. Każdy z Państwa zasługuje na komfortowe warunki podczas podróży, niezależnie czy jest to transfer na lotnisko czy wyjazd na dwutygodniową wycieczkę.

Oferujemy przewozy wycieczek objazdowych w kraju i za granicą, obsługę grup pielgrzymkowych, transfery na imprezy sportowe i kulturalne, transfery z lotnisk, dworców i hoteli, obsługę logistyczną konferencji, sympozjów oraz imprez firmowych, szybkie podstawianie pojazdów w sytuacjach awaryjnych, obsługę grup przyjezdnych oraz obsługę wyjazdów i wycieczek zagranicznych.

Gwarantujemy, że koszty związane z oferowanymi przez nas przewozami autokarowymi z Radomia są adekwatne do standardu floty i warunków przejazdu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wciąż inwestujemy w sprzęt i dodatkowe udogodnienia, aby świadczyć najwyższy poziom usług. Wierzymy, że inwestycja we flotę i kadrę to najlepszy sposób na bezpieczną i satysfakcjonującą podróż.