Firma WOJTEK oferuje kompleksowe przewozy osób w kraju i zagranicą.

Usługi nasze  realizowane są w oparciu o  flotę eleganckich i nowoczesnych autokarów i busów renomowanej marki  MERCEDES. Kadrę pracowniczą naszej firmy stanowią ludzie o wysokich kwalifikacjach zawodowych i nienagannej kulturze, kierowcy z dużym doświadczeniem – znający dobrze trasy przejazdu na terenie całej Polski i  Europy oraz posługujący się językiem angielskim. Kierowcy naszej firmy przestrzegają przepisów dotyczących czasu pracy, a także zawsze pomogą pasażerom przy bagażach.

Luksusowe autokary i  busy dają gwarancję wysokiej jakości usług.
Posiadając taką flotę prowadzimy przewozy krajowe i zagraniczne. Autokary z pełnym wyposażeniem turystycznym, przestronne, klimatyzowane zapewniają komfortową podróż. Wyposażone są w wygodne rozkładane i rozsuwane fotele (wszystkie z pasami bezpieczeństwa), toaletę, lodówkę, barek, system audio/video/DVD/ z mikrofonem.
(Zimą docenią Państwo możliwości i bezpieczeństwo uzyskiwane z napędu 4×4, zalety ogrzewań niezależnych WEBASTO, oraz przestrzeń bagażową umożliwiającą przewożenie nart, tyczek, i pozostałego sprzętu).
Sprawność pojazdów jest stale monitorowana i potwierdzana przez regularne przeglądy techniczne. Dlatego są sprawne, zadbane i czyste oraz zawsze przygotowane do jazdy. Bezpieczeństwo i komfort Pasażerów są dla nas najważniejsze.

DLACZEGO MY

N

Ponad 20 letnie doświadczenie

N

Komfortowe i sprawne autokary

N

Sprawdzeni w dalekich trasach kierowcy

N

Zadowolenie dotychczasowych Klientów

Dzięki różnorodnej flocie jesteśmy w stanie zapewnić transport małej i dużej grupy podróżnych. Od wielu lat współpracujemy z biurami podróży, instytucjami, firmami, urzędami, szkołami, przedszkolami, klubami sportowymi , parafiami i osobami indywidualnymi.
Sami również zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdów i wycieczek oferując konkurencyjne ceny.

Przewozem osób trudnimy się już ponad 20 lat, dzięki czemu nie tylko zdobyliśmy doświadczenie, ale też systematycznie rozbudowywaliśmy ofertę, która dziś jest bardzo bogata i wszechstronna.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo pasażerów, wizytówką –  profesjonalizm, punktualność i niezawodność, zaś największym atutem – zaangażowany i doświadczony zespół.
Zadzwoń do nas i skorzystaj z bogatej oferty przewozów autokarowych. Zapraszamy do współpracy!