Wynajem autobusów Radom – Wojtek Autokary

Doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej działalności na rynku turystycznym procentuje w postaci umiejętności dostosowania się do życzeń najbardziej wymagających klientów. Oprócz wysokiej klasy autokarów gwarantujemy Państwu obsługę na najwyższym poziomie – doświadczonych, kulturalnych kierowców, znających dobrze trasy przejazdu na terenie całej Europy.

Nowoczesne autokary, busy, eleganckie samochody. Stale powiększający się i odnawiany tabor autokarów i busów daje gwarancję wysokiej jakości usług. Posiadając tak zdywersyfikowaną i rozbudowaną flotę prowadzimy wynajem dla przewozów krajowych i zagranicznych. Autokary z pełnym wyposażeniem turystycznym, przestronne klimatyzowane wnętrza minibusów- zapewniają komfortową podróż. Wynajem autokarów i busów Radom. Nasza firma oferuje wynajem autokarów wszystkim zainteresowanym klientom bez względu na cel i wielkość grupy. Oferujemy wynajem autokarów z kierowcą na następujące przewozy:

<h2>Oferujemy wynajem autokarów z kierowcą na następujące przewozy:</h2><!-- [et_pb_line_break_holder] --><ul><!-- [et_pb_line_break_holder] --> <li>Wycieczki objazdowe - obsługa wyjazdów i wycieczek zagranicznych,</li><!-- [et_pb_line_break_holder] --> <li>Obsługa grup pielgrzymkowych,</li><!-- [et_pb_line_break_holder] --> <li>Transfery na imprezy sportowe i kulturalne,</li><!-- [et_pb_line_break_holder] --> <li>Transfery z lotnisk, dworców, hoteli,</li><!-- [et_pb_line_break_holder] --> <li>Obsługę logistyczną konferencji, sympozjów, imprez firmowych,</li><!-- [et_pb_line_break_holder] --> <li>Szybkie podstawienia autokarów i busów w sytuacjach awaryjnych,</li><!-- [et_pb_line_break_holder] --> <li>Obsługę grup przyjazdowych,</li><!-- [et_pb_line_break_holder] --> <li>Wycieczki i wyjazdy zagraniczne</li><!-- [et_pb_line_break_holder] --></ul><!-- [et_pb_line_break_holder] --><strong>Wszystkie nasze pojazdy są systematycznie poddawane kontroli technicznej minimalizując ryzyko awarii podczas przewozów.</strong>

Eleganckie i nowoczesne autokary

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy nowoczesne i eleganckie autokary oraz busy marki Mercedes. Dbamy o to by nasze usługi realizowane były na jak najwyższym poziomie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każdy etap Państwa współpracy z nami był równie satysfakcjonujący i zadowalający. W utrzymaniu wysokiego standardu świadczonych usług pomagają nam kierowcy oraz pozostali pracownicy, którzy zapewniają naszym pasażerom bezpieczeństwo i miłą atmosferę podczas podróży. Niezależnie od długości trasy nasza flota sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Wynajmujemy autokary w Radomiu, zachęcając Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Nie bez powodu inwestujemy w samochody, autokary i busy marki Mercedes. Wierzymy, że oddając Państwu do dyspozycji nowoczesne i eleganckie samochody podróż upłynie szybko i wygodnie. Komfortowe wnętrze o podwyższonym standardzie to idealny sposób na krótką wyprawę, jak i na dłuższe podróże. Nasi kierowcy dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu doskonale znają trasy na terenie Polski i Europy.

Wynajem autokarów – Radom

Nasi kierowcy nie tylko świetnie znają polskie i europejskie trasy, ale też biegle posługują się językiem angielskim, który na terenie Europy jest najbardziej uniwersalny. Wysoki zakres kompetencji oraz biegła znajomość zasad kultury osobistej kierowców, gwarantują udaną podróż. Nasze pojazdy są na bieżąco poddawane kontroli przed każdym wyjazdem. Bezpieczeństwo i komfort pasażerów są dla nas bezwzględnym priorytetem.

Naszym klientom oferujemy szeroki zakres świadczonych usług. Do dyspozycji oddajemy samochody, busy i luksusowe autokary, dzięki czemu z naszych usług korzystają mniejsze, jak i większe grupy zorganizowane. Oferujemy przewozy wycieczek objazdowych w kraju i za granicą, obsługę grup pielgrzymkowych, transfery na imprezy sportowe i kulturalne, transfery z lotnisk, dworców i hoteli, obsługę logistyczną konferencji, sympozjów oraz imprez firmowych, szybkie podstawianie pojazdów w sytuacjach awaryjnych, obsługę grup przyjezdnych oraz obsługę wyjazdów i wycieczek zagranicznych. Wynajmując autokar w naszej firmie Radomiu zyskujesz gwarancję najwyższego standardu świadczonych usług.

Wynajem autobusów Radom – ceny

Luksusowe autokary i busy to najlepszy sposób na komfortową i wygodną podróż. Do danej trasy dobieramy autokary wyposażone we wszystkie, niezbędne udogodnienia. Przestronne, klimatyzowane, z rozkładanymi fotelami oraz komfortowymi pasami bezpieczeństwa zapewnią miłą atmosferę podczas każdej trasy. Nasi pasażerowie latem mogą liczyć na klimatyzowane pomieszczenie, a zimą na temperaturę, która zapewni odpowiedni komfort wewnątrz pojazdu.

Nasza flota autokarowa jest wyposażona w toaletę, lodówkę, barek, system audio, video, DVD z mikrofonem i wiele innych, dzięki czemu każdy, niezależnie od wieku mile spędzi czas w naszym autokarze. Szczególnie polecamy wynajem naszych autokarów w Radomiu na wycieczki szkolne i dla seniorów. Zachęcamy do zapoznania się z cenami naszego wynajmu autobusów w Radomiu.

Wynajem autokarów Radom – ceny

Ceny wynajmu autokarów są uzależnione od długości trasy i ilości dni. Gwarantujemy jednak, że koszty są adekwatne do standardu, który Państwu proponujemy. Dbamy o to by czas podczas długich podróży by komfortowy i mile spędzony. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wciąż inwestujemy w sprzęt i dodatkowe udogodnienia, aby świadczyć wysoki poziom usług. Jesteśmy z Państwem od wielu lat i cieszymy się, że zostaliśmy hojnie obdarzeni zaufaniem klientów, którzy skorzystali z naszych usług.