Program:

z-kopyta-kulig-rwie0Dzień 1
Przyjazd do Zakopanego ok. godz. 14:00. Przejazd pod skocznie narciarskie, w tym Wielką Krokiew, którą rozsławił nasz znakomity skoczek – Adam Małysz. Czas wolny na Krupówkach, najbardziej znana ulica Zakopanego z dużą ilością sklepów i butików. Następnie przejazd do ośrodka. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
Dzień 2
z-kopyta-kulig-rwie1Wczesne śniadanie. Całodniowa wycieczka z przewodnikiem na Słowację. Zwiedzanie Jaskini Bielańskiej – jednej z najpiękniejszych w Tatrach, z bogatą szatą naciekową. Przejazd do Kieżmarku. Zwiedzanie starego królewskiego miasta z pięknie zachowanym Starym Rynkiem: klasycystyczny Ratusz, Bazylika Św. Krzyża, renesansowa dzwonnica – najstarsza i najpiękniejsza na Spiszu. Powrót do Zakopanego.
Godz.: 16:30 przejazd do wylotu Doliny Chochołowskiej
Następnie zapraszamy na góralskie śpasy!
W programie: ognisko z pieczeniem kiełbasek i ciepłym grzańcem, następnie godzinny kulig z pochodniami w piękniej scenerii Doliny Chochołowskiej oraz napad zbójnicki!
z-kopyta-kulig-rwie2Po kuligu część porwanych osób ginie gdzieś w lesie … pozostali udają się do karczmy. Za chwilę pojawi się Harnaś z porwanymi, który pozwoli posilić się przed „harnasiowymi próbami”. Jednak reszcie grupy się nie upiecze, oni również zostaną wciągnięci do zbójeckich prób, pomagając porwanym się wykupić. Najlepsi zasmakują tego i owego…. Sekretów nie zdradzamy!!!
Menu:
oscypek z grilla, kwaśnica góralska, pieczona szynka z prosiaka z opiekanymi ziemniakami i sałatkami.
Na stołach: moskole z masłem, chleb ze smalcem, półmiski wędlin, korboce, ogórki kiszone, papryka marynowana.
Napoje: kawa lub herbata, soki gazowane 0,5 l / 1 os.
Powrót do ośrodka.
Dzień 3
z-kopyta-kulig-rwie3Śniadanie i wykwaterowanie. Przejazd do Białki Tatrzańskiej. Pobyt na stoku narciarskim „Kotelnica Białczańska” obejmującym: 8 wyciągów w tym 5 krzesełkowych o różnym stopniu trudności. Dla snowbordzistów zorganizowano snowpark z różnymi przeszkodami.
Opcjonalnie: 3,5 godz. pobyt na basenach termalnych. Do dyspozycji: strefa głośna z 3 basenami wyposażonymi w dodatkowe atrakcje: zjeżdżalnie, karuzela wodna z wodospadem, groty z gejzerem dennym, armatki i kaskady wodne…. Strefa cicha z 2 basenami – dla osób szukających spokoju i odprężenia, wyposażona w atrakcje wodne o rehabilitacyjnym charakterze oraz Strefa saun.
Ok. godz. 17:00 wyjazd z Białki Tatrzańskiej. Przyjazd na miejsce ok. godz. 22:00.

Cena zawiera:

  • Transport autokarem, opłat drogowych i parkingowych.
  • Zakwaterowanie: 2 x nocleg;
  • Wyżywienie: 2 x śniadanie, 1 x obiadokolacja + zimna płyta, ognisko z pieczeniem kiełbasek, kolacja w karczmie regionalnej;
  • Kulig z pochodniami w Dolinie Chochołowskiej;
  • Napad i Góralskie śpasy (kapela, para taneczna, Harnaś, zbójnicy) ok. 3 godz.;
  • Usługi lokalnego przewodnika – 3 dni;
  • Taksę klimatyczną;
  • Wstęp do TPN;
  • Ubezpieczenie NNW – AXA Travel;
  • Nadzór biura nad przebiegiem imprezy.

Cena nie zawiera:
Bilet wstępu: Jaskinia Bielańska, Kieżmarok ok. 10 Eur;
Bilet na basen „open” 3,5 godz. strefa głośna, cicha i sauny – 85,- zł; lub
Karnet na narty 4 godz. (karta Tatry Ski dla ośrodków narciarskich Kotelnica
Białczańska, Bania, Kaniówka, Jurgów i Czorsztyn – Ski – 65 zł)

Cena uzależniona od ilości osób

Serdecznie zapraszamy