Zakwaterowanie:
Pensjonat położony na obrzeżach Zakopanego. Posiada pokoje 3, 4 i 5 osobowe z łazienkami i TV (dla wychowawców pokoje 2 os.). Do dyspozycji: jadalnia, świetlica, stół do ping ponga, mini plac zabaw, miejsce na ognisko, boisko sportowe.

Program:

Dzień 1
wycieczka-szkolna-4-dni_-zakopanePrzyjazd do Zakopanego ok. godz. 14:00. Spotkanie z przewodnikiem. W programie: skocznie narciarskie, w tym Wielka Krokiew, drewniany Stary Kościółek z XIX w. – najstarszy w Zakopanem i Cmentarz na Pęksowym Brzyzku – miejsce spoczynku wybitnych ludzi związanych z Podhalem i Tatrami. Następnie czas wolny na słynnych Krupówkach. Przejazd do ośrodka. Zakwaterowanie. Obiadokolacja, nocleg.
Dzień 2
wycieczka-szkolna-4-dni_-zakopanea2Śniadanie. Całodniowa wycieczka z przewodnikiem do Morskiego Oka – największe i najpiękniejsze z tatrzańskich stawów. Po drodze obejrzymy słynne Wodogrzmoty Mickiewicza – wodospad utworzony na Białym Potoku. Przy schronisku odpoczynek, czas wolny. Powrót do Zakopanego.
Obiadokolacja. Dzień zakończy relaks na basenach termalnych w Bukowinie Tatrzańskiej.

Dzień 3
wycieczka-szkolna-4-dni_-zakopane3Śniadanie. Spotkanie z przewodnikiem tatrzańskim i wycieczka piesza na Kasprowy Wierch (1987 m n.p.m) – popularny szczyt tatrzański, z pięknym widokiem na polską i słowacką stronę. Wejście z Kuźnic na szczyt zajmuje ok. 2,5 h. Na wierzchołku znajduje się Obserwatorium Meteorologiczne. Obserwatorium jest najwyżej położonym budynkiem w Polsce. Czas wolny i spacer na Beskid (2012 m n.p.m.). Powrót do Kuźnic i Zakopanego. Obiadokolacja.
Wieczorem ognisko z pieczeniem kiełbasek!

Dzień 4
wycieczka-szkolna-4-dni_-zakopane2Wczesne śniadanie i wykwaterowanie. Przejazd do Krakowa. Spotkanie z lokalnym przewodnikiem. W programie: Wzgórze Zamkowe – zwiedzanie Katedry, która jest budowlą o największym znaczeniu w historii Polski. To koronacyjny kościół królów polskich, miejsce ich wiecznego spoczynku, a także twórców polskiej kultury, takich jak Adam Mickiewicz i Juliusz Słowacki oraz Pary Prezydenckiej Lecha i Marii Kaczyńskich.
Następnie przejście Traktem Królewskim do Rynku Głównego – największy średniowieczny rynek w Europe, Kościół Mariacki ze słynnym obrazem Wita Stwosza. Czas wolny. Ok. godz. 15:00 wyjazd w stronę domów. Przyjazd na miejsce w godzinach wieczornych ok. godz. 22:00.

 

Cena zawiera:

  • Transport autokarem opłaty drogowe i parkingowe;
  • Zakwaterowanie: 3 noclegi;
  • Wyżywienie: 3 śniadania, 3 obiadokolacje, ognisko z pieczeniem kiełbasek;
  • Opiekę lokalnego przewodnika (Zakopane 3 dni + Kraków);
  • Bilety wstępu: 2 x TPN, Stary Kościółek i Cmentarz na Pęksowym Brzysku, Kościół Mariacki, Katedra na Wawelu,);
  • Bezpłatny pobyt i wyżywienie dla 3 opiekunów i kierowcy.

 

Dodatkowo płatny
Wstęp na basen 2 godz. (cena z 2016 r.): 39 zł 1 opiekun 2 zł, a drugi 39 zł

Cena uzależniona od ilości osób

Serdecznie zapraszamy