zielona-szkola-w-zakopanem-5-dni2Zakwaterowanie:
Willa położona na Olczy na dużym, ogrodzonym terenie z widokiem na Tatry. Centrum miasta oddalone jest ok. 3 km. Wszystkie pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami i TV. Na piętrze dostęp do małego aneksu kuchennego z czajnikiem.
Do dyspozycji dzieci: jadalnia, świetlica z TV, gry zręcznościowe, zadaszona altana, miejsce do gier (piłka nożna, koszykówka, siatkówka), piękny zadbany ogród, parking.
Wyżywienie: 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszy posiłek – obiad, ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu oraz suchy prowiant na drogę powrotną.
Szczegółowy program:
Dzień 1
Przyjazd do Zakopanego ok. godz. 14:00. Zakwaterowanie, obiad. Czas wolny na odpoczynek po podróży. Następnie przejazd do centrum, czas wolny na słynnych Krupówkach. Powrót do ośrodka. Kolacja.
Dzień 2
Śniadanie. Spotkanie z przewodnikiem tatrzańskim. Przejazd do wylotu Doliny Chochołowskiej – ulubionej doliny Ojca Świętego Jana Pawła II. Przejazd ciuchcią do Hucisk, a następnie spacer na Polanę Chochołowską – wspaniałe widoki!
Po należytym odpoczynku w schronisku powrót na Siwą Polanę. W drodze powrotnej zatrzymamy się przy Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej na Krzeptówkach, które konsekrował Ojciec Św. Jan Paweł II w 1997 r. Obiad i zajęcia w ośrodku. Kolacja. Wieczorem zapraszamy na dyskotekę!
Dzień 3
zielona-szkola-w-zakopanem-5-dn3iŚniadanie. W programie: skocznie narciarskie, w tym Wielka Krokiew, którą rozsławił w ostatnim czasie nasz znakomity skoczek – Adam Małysz, drewniany Stary Kościółek z XIX w. – najstarszy w Zakopanem i Cmentarz na Pęksowym Brzyzku – miejsce spoczynku wybitnych ludzi związanych z Podhalem i Tatrami. Następnie wjazd kolejką szynową na Gubałówkę – wspaniała panorama Zakopanego, Tatr, pasma Gorców i Beskidów. Przejazd do ośrodka, obiad. Czas wolny.
Wieczorem ognisko z pieczeniem kiełbasek!

Dzień 4
zielona-szkola-w-zakopanem-5-dni4Śniadanie. Spotkanie z przewodnikiem. Spacer Dolinką Ku Dziurze (ok. 50 min. w dwie strony), wizyta w Jaskini Dziura (bezpłatne wejście). Następnie spacer Doliną Strążyską – jedna z najładniejszych dolin reglowych, położona u stóp Giewontu. Przejście do Wodospadu Siklawica. Powrót do centrum miasta, czas wolny. Obiad w ośrodku. Czas wolny.
Wieczorem zapraszamy na pożegnalną dyskotekę!
Dzień 5
Śniadanie i wykwaterowanie. Przejazd do centrum. Wizyta w Muzeum Tatrzańskim – ukazującym historię regionu oraz bogactwo kultury i przyrody Tatr i Podhala. Czas wolny na ostatnie zakupy (możliwość rezerwacji obiadu w cenie 17 zł – zupa, drugie danie, kompot). Wyjazd z Zakopanego ok. godz. 13:00. Powrót do domów ok. godz.: 21:00.

Cena zawiera:

  • Transport autokarem, opłaty drogowe i parkingowe;
  • Zakwaterowanie: 4 noclegi;
  • Wyżywienie: 4 śniadania, 4 obiady, 3 kolacje, ognisko z pieczeniem kiełbasek, suchy prowiant na drogę powrotną;
  • Opiekę przewodnika lokalnego 3 dni;
  • Bilety wstępów: Muzeum Tatrzańskie, Kolejka na Gubałówkę w dwie strony, 2 x wejście do Tatrzańskiego Parku Narodowego, przejazd w 2 strony „ciuchcią”.

 

Cena uzależniona od ilości osób

Serdecznie zapraszamy