Zakwaterowanie:
Ośrodek położony w Murzasichlu z przepięknymi widokami na góry! Ładne pokoje 2, 3, 4 – os. z łazienkami i TV. Do dyspozycji gości: góralska izba, jadalnia, szałas z możliwością organizacji imprez folklorystycznych. Gwarantujemy smaczną kuchnię i domową atmosferę.

Program:

Dzień 1
po-swojsku-najlepiej-w-murzasichluPrzyjazd do Zakopanego ok. godz. 13:00. Wyjazd kolejką szynową na Gubałówkę – wspaniała panorama Tatr i Zakopanego. Czas wolny na Krupówkach. Najbardziej znana ulica w Zakopanem. Następnie przejazd do Murzasichla. Zakwaterowanie w ośrodku.
Ok. godz. 18:00 zapraszamy na imprezę z folklorem, którą rozpocznie gorąca strawa w ośrodku: zupa gulaszowa z dodatkami, chleb ze smalcem, góralska herbata.
po-swojsku-najlepiej-w-murzasichlu2Następnie dziarski kulig z pochodniami w stronę Morskiego Oka! W programie min. ognisko z pieczeniem kiełbasek i z grzańcem.
Po godzinnym kuligu przywitają Państwa nasi przedni muzykanci i zaproszą na zabawę. Na początek gospodarze uraczą Gości pieczonym prosiakiem wraz z opiekanymi ziemniaczkami i sałatkami.
Część taneczna odbędzie się w sali regionalnej w ośrodku, gdzie przygrywała będzie kapela góralska, a następnie zabawę poprowadzi DJ.
Na stołach: oscypek z grilla, moskole z masłem, chleb ze smalcem, półmiski wędlin, korboce, ogórki kiszone, papryka marynowana, soki, napoje gorące: kawa, herbata, oraz piwo z beczki. Dobra zabawa gwarantowana, radzimy zaopatrzyć się w dobre obuwie!!!

Dzień 2
Śniadanie. Następnie mamy dla Państwa 2 propozycje:
po-swojsku-najlepiej-w-murzasichlu31) Wycieczka z przewodnikiem tatrzańskim na Wiktorówki – urokliwe miejsce w polskich Tatrach. Znajduje się tu Sanktuarium Matki Bożej Królowej Tatr! Przyjemny spacer i niezwykła atmosfera.
2) Przejazd na baseny termalne w Bukowinie Tatrzańskiej i relaks w Aqua Parku. Do Państwa dyspozycji: super nowoczesny park wodny, otwarty w grudniu 2008 r. Obiekt obejmuje 12 basenów: 6 krytych i 6 odkrytych, zjeżdżalnie, 8 saun, a także strefę dla najmłodszych. Temperatura wody w basenach utrzymuje się w granicach 28 – 36°C.
Przed wyjazdem do domów obiad w restauracji w ok. Nowego Targu. Przyjazd na miejsce w godzinach wieczornych 22:00.

Cena zawiera:

  • Transport komfortowym autokarem, opłaty drogowe i parkingowe;
  • Zakwaterowanie: 1 nocleg;
  • Wyżywienie: 1 x obiad, uroczysta kolacja i śniadanie w ośrodku;
  • Kulig z pochodniami; ognisko z pieczeniem kiełbasy i góralskim grzańcem;
  • Impreza integracyjna z występem kapeli góralskiej (ok. 4 godz.); usługi DJ;
  • Ubezpieczenie NNW – AXA Travel;
  • Zakwaterowanie i wyżywienie dla kierowcy;
  • Nadzór biura nad przebiegiem imprezy;
  • Taksę klimatyczną.

Dodatkowo płatne:
1) Kolejka szynowa na Gubałówkę (góra – dół): ok. 20 zł / os.
2) Wycieczka na Wiktorówki: 15 zł / os.
lub baseny termalne: ok. 60 zł / os.
(bilet bez limitu czasowego, strefa saun dodatkowo płatna).

Serdecznie zapraszamy!!!

Cena uzależniona od ilości osób.